Menü

Hakkımızda

Hayatın olağan akışında karşılaştığımız mobilyalarımızın kalite, ergonomi,  fonksiyonal ve uygun çözümler üretip, sizlere ferah yaşam alanları oluşturabilmek için arge çalışmaları ile iş yaşantısına devam etmektedir.

Evlerimizde, ofislerimizde ve daha bir çok  sosyal kullanım alanlarımız, estetik yapıları ile hayatımızın vazgeçilmezi mobilyalarımıza, sanatsal bakış açısı kazandırarak, sizlere bunları sağlamak ve sunmak kayg ile hedeflerimize ilerliyoruz.

Üretimimizi, teknolojik alt yapı ile desteklerken doğanın bizlere hediyesi olan ham maddeye sanatsal bir kimlik kazandırmak maksadı ile hareket etmeye çalışıyoruz. Yeni nesillere yaşanabilir mekanlar bırakırken, yaşanabilir bir dünya eksenli üretim gerçekleştiriyoruz.

Üretilen her ürünün, doğamızın eşsiz değeri olan ağaçlarımız için birer kayıp olduğunun farkında olarak, yeni ağaçların oluşumuna da destek olmak maksatlı projelere imza atmayı da kendimize bir borç biliyoruz. Doğa sevgisinin  yeni nesillere aktarımını önemsiyor, destekliyor ve ticari kaygı ile değil yaşanabilir bir dünya bırakma arzusu ile hareket ediyoruz.

Sinay Mobilya Tasarım olarak, doğayı yaşatmayı unutmadan, yeryüzünün kıymetleri arasında olan insanoğlunun kalite, konforlu ürünlere ulaşmanı sağlamak hedefi ile firma olarak; üretim hatların da teknolojik alt yapı ile insan zekasına , iş gücüne, estetik bakışına, istihdam oluşturmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Ürünlerin zamanında teslim, teknolojik yenilikleri bünyesine katarak,ülke ekonomisine bir damlada olsa katkıda bulunmak istiyoruz.