Menü

Teslimat & İade ve İptal


TESLİMAT
     1-Tüm Türkiye’ ye anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ürün teslimatı yapılmaktadır.

2-Eğer bulunduğunuz ilçede kargo şubesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde ürün teslimi yapılır.

3-Siparişinizi teslim alırken lütfen kontrol ediniz pakette herhangi bir hasar görürseniz kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturunuz.

4-Aklınıza takılan her türlü soru için bizlere WhatsApp  0535 576 57 57 numaralı telefonumuzdan veya info@sinaymobilyatasarim.com.tr adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz.

5rününüz alışveriş onayından 7 ila 10 iş günü, kargo firmalarının adresinize teslimat kurallarına uygun şekilde, tarafınıza ulaştırılır.

6-Kargo takip bilgileriniz, siparişiniz verirken bize bildirdiğiniz e-posta adresinize gönderilir.

7-İlgili kargo firmasının web sitesinden ya da çağrı merkezinden paketinizin anlık hareketlerini takip edebilirsiniz.

8-Taşıyıcı firma ürünün kurulumuna yardımcı olmaz.

9-Ürünü teslim aldığınızda eğer tutanak tutturmaz iseniz, ürünü o şekilde alır ve kabul ederseniz bütün sorumluluğu almış sayılırsınız.

10- Ürününüz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapabilirsiniz, tabiki whatsapp hattımız olan 0535 576 57 57 hattı arayıp ve info@sinaymobilyatasarim.com.tr adresimize mail attıktan sonra gerekli değişiklik yapılacaktır.

11- İstanbul içinde ürün teslimi firma araçlarımız tarafından yapılmaktadır.

12- Ürün kargo ücreti, ürün satın alma esnasında ilaveten eklenecektir.

13- Teslimat sırasında kişinin adreste olmaması durumunda müşteri ile iletişime geçilerek aynı binada veya kattaki izin verilen bir şahıs veya noktaya teslim edilir.


İADE 

1-Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı iade hakkına sahiptir. Açılmış veya tahrip edilmiş ambalajlar ile özel renk seçilerek sipariş verilmiş veya kullanılmış ürünler bu kural kapsamı dışındadır.

2- Tüketicinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, ürünü tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak şirketimiz satış departmanına iade etmelidir. 

3-Tüketici tarafından iade edilen ürünün ücreti Şirketimiz tarafından 7 iş günü içerisinde tüketiciye iade edilecektir. Tüketicinin bankasının söz konusu meblağı tüketicinin hesabına yansıtmasında meydana gelecek gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir

4-Yukarıdaki şartlara uygun  şartlara haiz ürün iade kargo ücreti müşteriye aittir.

5-Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi Şirketimiz tarafından kabul edilmeyecektir.

6-Müşterinin özel tercih ettiği renk veya ölçü seçenekleri sonrasındaki üretilen ürünler geri iade alınmaz.


İPTAL

1- Özel siparişler, iPTAL talebinizden  24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Sipariş talebiniz aynı gün içerisinde hazırlanmaya başladığından kesim ve hazırlık aşamasından önce iptal talebinizi tarafımıza bildirmeniz istenmektedir

2- Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz. Yukarıdaki madde uyarınca geçen süreye istinaden.

3- İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden vazgeçme hakkınız  sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 gündür.